Kassakista

Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASSAKISTA, 1800-tal, smide och järn, målad, gavlar med bärhandtag, längd 62 cm, bredd 45 cm, höjd 46 cm.

Slitage, färgbortfall, senare målning. Nyckel finns.

751314

2020-03-19