Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATKNIVAR, 6 st., FRUKTKNIVAR, 3 st., SERVERINGSSPADE, matknivar Johan Fredrik Björnstedt, Stockholm 1822, längd ca 17,5-31 cm
Serveringsspade med skador, slitage
751321
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här