Knivar och Serveringsspade

Knivar och Serveringsspade
Knivar och Serveringsspade
Knivar och Serveringsspade
Knivar och Serveringsspade
Knivar och Serveringsspade
Knivar och Serveringsspade
Knivar och Serveringsspade
Knivar och Serveringsspade

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATKNIVAR, 6 st., FRUKTKNIVAR, 3 st., SERVERINGSSPADE, matknivar Johan Fredrik Björnstedt, Stockholm 1822, längd ca 17,5-31 cm

Serveringsspade med skador, slitage

751321

2020-03-22