1 300 SEK
1 200 SEK
TESPINDEL, BÄGARE, SKEDAR, BORSTE, TRATT, silver, 18/1900-tal, silver vikt ca 340 g
Gravyr, slitage, bucklor, skador
751324
2020-03-22