Barnspis 1900-talets början

Barnspis 1900-talets början
Barnspis 1900-talets början
Barnspis 1900-talets början
Barnspis 1900-talets början
Barnspis 1900-talets början
Barnspis 1900-talets början
Barnspis 1900-talets början
Barnspis 1900-talets början
Barnspis 1900-talets början
Barnspis 1900-talets början

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSPIS, 1900-talets början, delvis bemålad plåt, skorsten, höjd inklusive skorsten ca 37, 36x25 cm , diverse kastuller stykjärn, medföljer

Brännare saknas, bruksslitage

751325

2020-03-22