Strålkastare
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
STRÅLKASTARE, 4 st, 1900-talets mitt, varav 3 stycken Strand Electric England, 1 st Berkey Colortran England, längder inklusive fäste ca 44-26 cm
PROVENIENS: Fria Teatern på Högdalsplan 10
Varierande skick, varierand ålder, delar som saknas kan förekomma, samtliga fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
751326
2020-03-22