Terrin Kina 1700-tal

Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal
Terrin Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

TERRIN med lock, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, höjd ca 13, längd 32 cm

Lagning, lock ej tillhörande

751340

2020-03-22