Hans Viksten provtryck

Hans Viksten provtryck
Hans Viksten provtryck

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): "Solmannen", signerad och daterad Viksten -76, färglitografi, provtryck, tryckmått 40x55 cm

Ej examinerad ur ram

751344

2020-03-21