Ilon Wikland litografi

Ilon Wikland litografi
Ilon Wikland litografi
Ilon Wikland litografi
Ilon Wikland litografi

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Föreställande grupp med barn i snöfall, signerad Ilon Wikland, färglitografi, E.A, tryckmått ca 50x40 cm

Ej examinerad ur ramen

751350

2020-03-21