Fåtölj med fotpall

Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, "Häger", IKEA, 1970-tal, stommar i stålrör, skinn och canvas, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

751354

2020-03-19