Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, landskap med figurscen, ej signerad, 1700-tal, 38 x 51 cm.
Dubblerad duk, retuscher, krackelyr.
751368
2020-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här