Certina armbandsur

Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERTINA, damarmbandsur, 18 k guld, quartz, datum, märkt EOL 111.9199.68, diameter 22 mm, originalband i svart läder, originaletui medföljer

Verket fungerar ej vid inskrivningen (utgånget batteri), SAV garanterar ej funktionen, boett med gåvoinskriptioner, armband med slitage, glas med repor

751379

2020-03-21