Certina armbandsur
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CERTINA, damarmbandsur, 18 k guld, quartz, datum, märkt EOL 111.9199.68, diameter 22 mm, originalband i svart läder, originaletui medföljer
Verket fungerar ej vid inskrivningen (utgånget batteri), SAV garanterar ej funktionen, boett med gåvoinskriptioner, armband med slitage, glas med repor
751379
2020-03-21