Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, senempire, fanérat i björk, invändigt med hyllplan, utdragsskiva, invändigt klädd med textil, höjd 219, 110x44 cm

Fanérskador, lagningar, list sakas, slitage, textil med fläckar

751395

2020-03-19