Giò Pomodoro,
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GIÒ POMODORO (Italien 1930-2002): Senza titolo, signerad och numrerad Giò Pomodoro X/X, etsning med carborundum, på Fabriano papper, 48x64 cm, tryckt av Stamperia 2RC, Roma
ej examinerad ur ram
751398
2020-04-05