Giò Pomodoro,

Giò Pomodoro,
Giò Pomodoro,
Giò Pomodoro,
Giò Pomodoro,
Giò Pomodoro,
Giò Pomodoro,
Giò Pomodoro,
Giò Pomodoro,

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIÒ POMODORO (Italien 1930-2002): Senza titolo, signerad och numrerad Giò Pomodoro X/X, etsning med carborundum, på Fabriano papper, 48x64 cm, tryckt av Stamperia 2RC, Roma

ej examinerad ur ram

751398

2020-04-05