Salongsbord nyrokoko 1800-tal

Salongsbord nyrokoko 1800-tal
Salongsbord nyrokoko 1800-tal
Salongsbord nyrokoko 1800-tal
Salongsbord nyrokoko 1800-tal
Salongsbord nyrokoko 1800-tal
Salongsbord nyrokoko 1800-tal
Salongsbord nyrokoko 1800-tal
Salongsbord nyrokoko 1800-tal
Salongsbord nyrokoko 1800-tal
Salongsbord nyrokoko 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, mahogny, genombryten sargkant, med skuren pelarfot, höjd ca 71, 120x80 cm

Del av sargkant medföljer / lös. Slitage och märken

751428

2020-03-18