Wilhelm Behm oljemålning

Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM BEHM (1859-1934): Höstlandskap, signerad Wilh. Behm, olja på duk, 32x42 cm

Något ospänd duk

751429

2020-03-18