Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VETTAR, 2+2, 1900-talets andra hälft, skulpterat och polykromt bemålat trä, föreställande ejder och alfågel, signerade och daterade Böda 1986/ 1988 F.A, längd ca 32-42 cm
Zustandsbeschreibung
751459
2020-03-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner