Sängstomme 1960-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGSTOMME, 1960-tal, fanerad i teak samt riopalisander, med vägghängda lådor/sängbord, 200x100 cm
Ej monterad på bild, delar som saknas kan förekomma, slitage, fuktringar/smärre fuktskador, avslag
751468
2020-03-22