Sängstomme 1960-tal

Sängstomme 1960-tal
Sängstomme 1960-tal
Sängstomme 1960-tal
Sängstomme 1960-tal
Sängstomme 1960-tal
Sängstomme 1960-tal
Sängstomme 1960-tal
Sängstomme 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGSTOMME, 1960-tal, fanerad i teak samt riopalisander, med vägghängda lådor/sängbord, 200x100 cm

Ej monterad på bild, delar som saknas kan förekomma, slitage, fuktringar/smärre fuktskador, avslag

751468

2020-03-22