Erik Lamm akvarell

Erik Lamm akvarell
Erik Lamm akvarell
Erik Lamm akvarell
Erik Lamm akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK LAMM (1880-1959): porträtt av Gustaf V, signerad Erik Lamm, etsning, ca 17x22 cm

Ej examonerad ur ram

751482

2020-03-22