Konsol 1800-tal

Konsol 1800-tal
Konsol 1800-tal
Konsol 1800-tal
Konsol 1800-tal
Konsol 1800-tal
Konsol 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGKONSOL, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld brons, fäste i svärtat trä, höjd ca 23, 22x20 cm

Delvis renoverad/kompletterad, fäste med spår orangrepp

751487

2020-03-18