Samling dockskåpsmöbler

Samling dockskåpsmöbler
Samling dockskåpsmöbler
Samling dockskåpsmöbler
Samling dockskåpsmöbler
Samling dockskåpsmöbler
Samling dockskåpsmöbler
Samling dockskåpsmöbler
Samling dockskåpsmöbler

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, från olika tillverkare samt träbil (höjd 16 cm), 1900-talets andra hälft

slitage

751490

2020-04-06