Orientmatta Kelim

Orientmatta Kelim
Orientmatta Kelim
Orientmatta Kelim
Orientmatta Kelim

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ORIENTMATTA, antik, galleri, kelim, ull på ullvarpca 340x80 cm

Slitage, mindre lagningar

751501

2020-03-25