Bordsuppsats
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUPPSATS, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, brons, delvis genombruten dekor, skål uppburen av puttis, blått ben i porslin med dekor av festonger, rund sockel på tassfötter, höjd ca 32 cm
Slitage, skål saknas
751502
2020-03-18