Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUPPSATS, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, brons, delvis genombruten dekor, skål uppburen av puttis, blått ben i porslin med dekor av festonger, rund sockel på tassfötter, höjd ca 32 cm

Slitage, skål saknas

751502

2020-03-18