Bordspendyl 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, urtavla med romerska siffror, patinerad och bronserad metall, sockel i sten, krönt av kvinnofigur på pegasus, höjd ca 78 cm, pendel o nyckel finns
Bristningar, lagningar, fingrar saknas
751505
2020-03-19