Bordspendyl 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, urtavla med romerska siffror, patinerad och bronserad metall, sockel i sten, krönt av kvinnofigur på pegasus, höjd ca 78 cm, pendel o nyckel finns

Bristningar, lagningar, fingrar saknas

751505

2020-03-19