Byrå teak
2020-03-22
751511
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, teak, överdel med 4 löstagbara hyllplan, höjd ca 175, 54x40 cm
Bruksslitage