Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ORIENTMATTA, antik, Faraghan Sarouk, motiv med drakar, signerad och daterad, ca 205x140 cm
Mindre lagningar
751527
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här