Orientmatta Ferahan Sarough

Orientmatta Ferahan Sarough
Orientmatta Ferahan Sarough
Orientmatta Ferahan Sarough
Orientmatta Ferahan Sarough
Orientmatta Ferahan Sarough
Orientmatta Ferahan Sarough

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Faraghan Sarouk, motiv med drakar, signerad och daterad, ca 205x140 cm

Mindre lagningar

751527

2020-03-25