Stolar Chippendale

Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, England, Chippendale, massiv mahogny, fotavslutningar i form av ball and claw, sitthöjd 49 cm

Bruksslitage

751528

2020-03-18