Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

GOLVFIGURIN, porslin, kvinna med vattenkärl, slutet av 1900-talet, polykromt bemålad samt glaserat, höjd ca 88, cm

Skada/lagning vid ena armen

751553

2020-03-22