Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
GOLVFIGURIN, porslin, kvinna med vattenkärl, slutet av 1900-talet, polykromt bemålad samt glaserat, höjd ca 88, cm
Skada/lagning vid ena armen
751553
2020-03-22