Stolar gustavianska

Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 6 st., gustavianska provinsarbeten, 1800-talets första hälft, furu, sitthöjd ca 44, höjd 70, bredd 45 cm

Senare bemålning, slitage, sitsar omgjorda, en stol med spricka i spjälan

751566

2020-03-22