Taklampa oktangonal

Taklampa oktangonal
Taklampa oktangonal
Taklampa oktangonal
Taklampa oktangonal
Taklampa oktangonal
Taklampa oktangonal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, oktagonal, pressat glas och metall, 1950/60-tal, diam ca 29 cm, höjd inkl kedja 58 cm

SAV garanterar inte funktionen smärre slitage

751569

2020-03-29