Taklampa proveniens biograf Esplan

Klubbat för:

16 000 SEK

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1930/40-tal, mässing, genombruten dekor, tygklädd underdel, dekorspröt i form av bladdekor, höjd ca 60 cm
Proveniens: Biograf Esplanad, Stockholm

Bruksslitage och fläckar

751572

2020-03-18