Klubbat för:
16 000 SEK
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1930/40-tal, mässing, genombruten dekor, tygklädd underdel, dekorspröt i form av bladdekor, höjd ca 60 cm
Proveniens: Biograf Esplanad, Stockholm
Bruksslitage och fläckar
751572
2020-03-18