Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, vägghylla, fanerad med mahogny, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2085, höjd ca 71, 32,5x17 cm
Smärre slitage, smärre avskav
751577
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här