Samling tennsoldater

Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater
Samling tennsoldater

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TENNSOLDATER, cowboys/indianer/soldater mm samt två kanoner, 1900-tal, några bemålade, olika form och tillverkare

slitage

751586

2020-04-06