Samling fickursställ

Samling fickursställ
Samling fickursställ
Samling fickursställ
Samling fickursställ
Samling fickursställ
Samling fickursställ

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKURSSTÄLL, 5 dlr, glas samt metall, 1800-talets sista del, höjd ca 5-14 cm

sltiage, skador på textilinredningarna

751590

2020-04-02