Snäckarbeten

Snäckarbeten
Snäckarbeten
Snäckarbeten
Snäckarbeten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SNÄCKARBETE, 4 dlr, smyckesskrin samt dioramor, 1900-tal, maxhöjd ca 22 cm

slitage

751592

2020-04-06