Skrin allmoge

Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN MED LOCK, allmoge, daterad 1850, ca 44x22x24 cm

slitage

751596

2020-04-02