Ljussaxar

Ljussaxar
Ljussaxar
Ljussaxar
Ljussaxar
Ljussaxar
Ljussaxar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSAXAR, 5 st, 1800-1900-tal, längd ca 17 cm

slitage

751604

2020-04-02