Charles Roka

Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Motiv av barn och hund, signerad Roka, olja på duk, ca 80x64 cm

Skador: Något ospänd duk

751607

2020-03-22