Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Motiv av barn och hund, signerad Roka, olja på duk, ca 80x64 cm
Skador: Något ospänd duk
751607
2020-03-22