Tre dalatuppar

Tre dalatuppar
Tre dalatuppar
Tre dalatuppar
Tre dalatuppar
Tre dalatuppar
Tre dalatuppar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DALATUPPAR, 3 st, omkring 190-talets mitt, en med ljushål, höjd ca 18 cm

slitage, nötta partier

751634

2020-04-02