Barnvagga

Barnvagga
Barnvagga
Barnvagga
Barnvagga
Barnvagga
Barnvagga

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNVAGGA, 1900-talet andra hälft, rotting, bambu, kängd 96, bredd 50, höjd 108 cm

Några skador på rotting, mindre lagning av fäste till fågelring

751650

2020-03-21