Cykelhäst

Cykelhäst
Cykelhäst
Cykelhäst
Cykelhäst
Cykelhäst
Cykelhäst

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CYKELHÄST, 1900-talet sförsta hälft, målat trä och metall, längd 52, bredd 30, höjd 56 cm

Åldersrelaterat slitage med torrspricka, lagning, senare svans

751656

2020-03-20