Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, sent 1800-tal, gjutgods, tidigare med förgyllning, höjd ca 67 cm

Smärre slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

751661

2020-03-22