Golvlampa jugend

Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, 1920-tal, jugend, stomme i järn, trepassfot, med plisserad skärm, höjd ca 134, bredd ca 65 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, ärgning, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

751697

Päivämäärä:

2020-03-22