Golvlampa jugend
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, 1920-tal, jugend, stomme i järn, trepassfot, med plisserad skärm, höjd ca 134, bredd ca 65 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, ärgning, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
751697
Päivämäärä:
2020-03-22