Sideboard ek
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, alt. avlastningsbord, 1900-talets första hälft, barockstil, betsad ek, detaljer i mässing, svarvade ben, två lådor i sarg, höjd ca 76, 137x45 cm
Smärre slitage, skiva smärre blekt, avskav / avslag förekommer
751707
2020-03-22