Våg Fix Stathmos

Våg Fix Stathmos
Våg Fix Stathmos
Våg Fix Stathmos
Våg Fix Stathmos
Våg Fix Stathmos
Våg Fix Stathmos
Våg Fix Stathmos
Våg Fix Stathmos

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÅG, 1930/40-tal, märkt Fix Stathmos patent Stockholm, vitlackerad metall och trä, höjd ca 128, bredd ca 47 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

751714

2020-03-22