Berndt Wennström oljemålning

Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Kustlandskap, signerad och daterad B Wennström, -79, olja på duk, ca 51x61 cm

751715

2020-03-22