Okänd konstnär färglitografi

Okänd konstnär färglitografi
Okänd konstnär färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, färglitografi, motiv med elitloppet, otydligt signerad, bildyta ca 32x47 cm

Ej examinerad ur ram

751724

2020-03-22