Kai Lyngfeldt Larsen stolar
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAI LYNGFELDT LARSEN, stolar, 4 st, Søren Willardsen Møbelfabrik, Danmark, riopalisander, 1960/70-tal, brickmärkning under sits, höjd 76 cm, sitthöjd 44 cm
CITES intyg för riopalisander medföljer
Säljes för Kronofogdens räkning
bruksslitage, stoppning behöver bytas (torkat)
751735
2020-03-31