Bordslampor 2 st 1900-tal

Bordslampor 2 st 1900-tal
Bordslampor 2 st 1900-tal
Bordslampor 2 st 1900-tal
Bordslampor 2 st 1900-tal
Bordslampor 2 st 1900-tal
Bordslampor 2 st 1900-tal
Bordslampor 2 st 1900-tal
Bordslampor 2 st 1900-tal
Bordslampor 2 st 1900-tal
Bordslampor 2 st 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets början, jugend, patinerad metall, höjd 30-34 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

751737

2020-03-19